دبیر اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه با اشاره به برگزاری اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه، گفت‌: دعوتنامه‌های صادر شده مشترک از سوی سازمان ملل و ایران بوده است.

اقتصادگردان– سید احمدرضا علایی طباطبایی امروز در نشست خبری اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه با تاکید بر اینکه برگزاری اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه به پیشنهاد ایران و به میزبانی ایران است، افزود: این اولین برنامه مشترک ایران با سازمان ملل با موضوع نوآوری است.

وی با اشاره به نحوه برگزاری این رویداد نوآورانه، خاطر نشان کرد: از اسفندماه سال گذشته دعوت نامه‌های مشترک ایران و سازمان ملل برای ۶۲ کشور عضو اسکاپ ارسال شده است.

به گفته وی، اسکاپ شامل ۵۳ عضو که عمدتاً از کشورهای آسیا و اقیانوسیه و ۹ کشور به عنوان اعضای وابسته است و کشورهایی چون مالزی، استرالیا، چین، کره جنوبی، هندوستان، فرانسه، ژاپن، ایران، هند، نیوزیلند و تایلند از اعضای آن هستند.

علایی با تاکید بر اینکه در این مجمع نمایندگان ۵۰ کشور دعوت شدند، اظهار کرد: ما سعی کردیم در این رویداد از مزیت‌های اکوسیستم نوآوری استفاده کنیم تا ظرفیت‌های علمی کشور را به جهان معرفی کنیم؛ چرا که کشور حرف‌های زیادی در ایجاد اکوسیستم نوآوری دارد.


برچسب ها برچسب ها :
نویسنده : نویسنده : reza  نظرات : نظرات : 0    تاریخ : تاریخ : ژوئن 9, 2019

نظر دهید

مطالب اخیر


تمامی حقوق برای رهسپار محفوظ می باشد .

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال