نخستین مرحله پیش فروش واحدهای پروژه مسکونی نگین شهر ری متعلق به صندوق زمین و ساختمان نگین آغاز شد.

اقتصادگردان– پیش فروش برخی از واحدهای پروژه مسکونی صندوق سرمایه گذاری نگین شهر ری که از اردیبهشت 95 با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار تاسیس شد، آغاز شده است.

پروژه نگین شهر ری یکی از پروژه های در حال ساخت مسکونی از طریق تامین مالی به روش صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان است که تجربه به کارگیری آن در شرکت های زیرمجموعه بانک مسکن وجود دارد.

در این زمینه پروژه های صندوق زمین و ساختمان نسیم در منطقه 22، پروژه صندوق زمین و ساختمان نارون در اراک و صندوق زمین و ساختمان شمالغرب در منطقه رشدیه تبریز از پروژه هایی است که در قالب تامین مالی با استفاده از بازار سرمایه توسط شرکت های ساختمانی تابعه بانک مسکن با هدف تامین بخشی از مسکن مصرفی میان درآمدی اجرا شده اند.

در پروژه نگین شهر ری در فاز نخست پیش فروش واحدهای 48 تا 113 مترمربعی عرضه شده است. قیمت کل این پروژه ها از حدود 375 میلیون و 600 هزار تومان تا 828 میلیون تومان در نظر گرفته شده که متقاضیان می توانند در صورت تمایل به سایت صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان نگین شهر ری مراجعه کنند تا جزییات شرایط واحدها و قیمت را مشاهده کنند.

بر اساس آنچه که در شرایط پیش فروش این واحدها آمده است، سه شرط «زمان انعقاد قرارداد حداقل 40 درصد»، «زمان تحویل واحد 25 درصد» و «زمان صدور سند 10 درصد» لحاظ شده است.
متقاضیان باید با اصل فیش واریزی به مبلغ 2500 میلیون ریال به حساب صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان نگین شهر ری، به واحد فروش شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران مراجعه کنند.


برچسب ها برچسب ها :
نویسنده : نویسنده : reza  نظرات : نظرات : 0    تاریخ : تاریخ : ژوئن 26, 2019

نظر دهید

مطالب اخیر


تمامی حقوق برای رهسپار محفوظ می باشد .

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال